
Dostępność: wtorek, piątek
O mnie
Jestem psycholożką o specjalności klinicznej, psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (w trakcie szkolenia w CRESCENTIA) oraz interwentką kryzysową.
Wspieram osoby dorosłe w terapii indywidualnej w zakresie zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, perfekcjonizmu oraz w sytuacjach kryzysowych (żałoba, choroba, przemoc, kryzys suicydalny).
Doświadczenie zdobywałam/zdobywam pracując na oddziale terapeutycznym dla osób z zaburzeniami psychicznymi i niepełnosprawnością intelektualną, udzielając konsultacji psychologicznych służbom mundurowym (Przychodnia MSWiA) oraz współpracując z policją w sprawach interwencyjnych dotyczących przemocy. Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa.
Jak pracuję?
W pracy korzystam z podejścia poznawczo-behawioralnego, uzupełnionego elementami terapii dialektyczno-behawioralnej. Pracuję konkretnie, ukierunkowanie na cel – badamy, jakie myśli i schematy utrwalają trudności, i wprowadzamy praktyczne zmiany.
Z kim pracuję?
Pracę prowadzę z osobami dorosłymi, które:
Oferuję terapię indywidualną dorosłych oraz interwencję kryzysową.
Wykształcenie i doświadczenie
Kryzys utraty zdrowia | Psychoonkologia
Używamy plików cookie do analizowania ruchu w witrynie i optymalizacji Twoich wrażeń. Jeśli zaakceptujesz użycie plików cookie, Twoje dane zostaną zagregowane z danymi innych użytkowników.